ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİ VİDEO KAMERA ÇEKİMİ FOTOĞRAF

Üniversite tanıtım filmi hazırlatan okular kampüslerindeki eğitim, bölümler, sosyal yaşam, spor aktiviteleri gibi hizmetlerini toplu bir şekilde öğrencilere tanıtarak öğrenciler için tercih sebebi olmaya çalışmaktadırlar. Verilen hizmetler, derslikler hazırlanan projeler, kazanılan başarıların hepsi bu filmlerde göz önüne serilir. Tüm bunlar öğrencilerin okul ile ilgili bilgi sahibi olması ve tercih edilmesi amacı ile yapılır.

Üniversite Tanıtım Filminde Neler Olmalı?

Her sektörün tanıtım filminde olduğu gibi üniversite tanıtım filminde olması gereken bazı temel öğeler vardır. Bu öğelerin bazıları şu şekilde sıralanabilir,

Üniversitenin hizmet binaları, sosyal alanlar, ve geneli havadan ve yerden detaylı çekimler ile gösterilmeli. Kazanılan başarılar, katılmış olduğunuz yarışmalar, geliştirilen projelerden görsel olarak bahsedilmeli. Kurulmuş olduğunuz günden bu yana mezun olmuş öğrenciler, aktif olarak okuyan öğrenciler ve eğitim kadrosu hakkında rakamsal bilgi verilmeli. Kampüsün yeri ulaşımı çevresindeki sosyal alan ve konaklama imkanlarından üniversiteye bağlı yurtlarda bahsedilmelidir. Düzenlenen sosyal etkinlikler görsel olarak sunulmalıdır. Uygulamalı dersler be projeler gösterilmelidir. Üniversitenin bulunduğu şehir hakkında genel görüntüler ile bilgilendirme sağlanmalıdır.

Öğrenciler ve rektör başta olmak üzere öğretim görevlileri ile röportaj yapılarak okul hakkında bilgi verile bilir. Okulla ilgili bilgilendirmeyi dış ses ile yapmak etkili bir yöntemdir. Dinamik ve hareketli bir okul imajı yaratılarak öğrencilerin ilgisi çekilebilir. Hareketli bir müzik ile seslendirme yapılmalıdır.

Üniversite Tanıtım Filminin Faydaları.

Her tanıtım filminin olduğu gibi üniversite tanıtım filminin de bazı faydaları vardır. Bunlar kısaca

Veli ve öğrencilere en az 5 dakika gibi kısa bir sürede okulunuz hakkında bilgilendirebilir ve öğrencinin tercihi olabilirsiniz.

Kampüsün tamamını, derslikleri, spor ve sosyal alanları zahmet çekmeden tanıtma imkanına sahip olursunuz.

Bölümler ve eğitim hakkında detaylı bilgi verme şansına sahip olursunuz.

İyi bir tanıtım filmi ile diğer üniversitelerden bir adım önde olursunuz.

Öğrencilere vermek istediğiniz mesajı etkili bir biçimde verme şansına sahip olursunuz.

Bulunduğunuz şehir, kampüs çevresi, kampüs yeri, ve ulaşım ile ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz.

Üniversite Tanıtım Filmi Fiyatlandırması.

Üniversite tanıtım filmi fiyatlandırması çekim süresi, hazırlanacak filmin uzunluğu, kullanılacak ekipma gibi kriterler göz önüne alınarak yapılır. Film bütçesini hazırlamak için profesyonel prodüksiyon şirketlerinden destek ve fiyat almak size yardımcı olacaktır.

PROFESYONEL – ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİ – VİDEO KAMERA ÇEKİMİ – FOTOĞRAF ÇEKİMİ – KLİP ÇEKİMİ – HİZMETLERİ