oyuncu-manken-basvuru-formu-1
medya-planlama-tv-reklam-ver
film-cekimi-teklif-formu

TANITIM FİLMİ

BASKENT KAMERA ÇEKİMİ

Tanıtım filmi, insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak firma veya ürün tanıtımında en etkili yöntemdir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi ‘nizi sizlerle birlikte görüş alışverişi yaparak, Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi tanıtmak istediğiniz her öğeyi tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hazırlamaktayız.

HAVA ÇEKİMİ / HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ

BASKENT KAMERA ÇEKİMİ

Hazırlanan tanıtım filmi ve reklamlar için metrekaresi büyük alanlarda HD KAMERA VE DRONELAR ile havadan video çekimi yapmaktayız. Ultra HD görüntü kalitesinde son teknoloji kamera ve drone’larımız, tecrübeli görüntü yönetmenlerimizin ellerinde mükemmel projelere imza atıyorlar. Hava çekimi, Havadan video çekimi hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Tanıtım filmi hangi alanlarda kullanılır ?

 

Şirket Tanıtım filmi veya kurumsal tanıtım filmi bir çok alanda kullanılır. Şirketinizi fuarlarda tanıtırken televizyonda tanıtım filminizi gösterilmesi fuara gelen insanların dikkatini çeken bir unsurdur. Genellikle fuarlarda kullanılan tanıtım filmleri ayrıca youtube ‘ta veya video sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi yapıldıktan sonra web sitenizde göstererek müşterilerinize görsel tanıtım yapabilirsiniz.

Tanitim filmi aşamaları ise : Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendirmen ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız tanıtım filmi videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Tanitim Film hakkında fiyat teklifi almak için bizi arayınız. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtım, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

Tanıtım Filmi Çalışma Kategorisi

Ankara – Tanıtım Filmi – Klip – Fotoğraf – Video – Kamera – Çekimi