Başkent Video KameraTanıtım FilmiKonserSepozumFotoğraf Çekimi

Biz Kimiz?

Başkent Kamera Çekimi deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.Başkent Kamera Çekimi; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.

Başkent Kamera Çekimi bünyesinde yönetmen, yapımcı, senarist (metin yazarı), ışıkçı, Jimmy jib, multikopter operatörü ve irtibatta olduğu çözüm ortakları ile prodüksiyon alanında tüm çözümleri müşterilerine sunuyor.

Yenilikçilik ilkesinden ödün vermeden yürüdüğü yolda günümüz teknolojilerini yakından takip eder ve teknoloji ile birlikte gelen yenilikler ile hiç zaman kaybetmeden tanışır. Ürettiği hizmetlerde öncelik müşterilerinin maksimum memnuniyeti olduğu için her zaman en kaliteli hizmeti yani kaliteyi üretmenin peşindedir.

Hizmetlerimiz

 1. 1
  Tanıtım Filmi Çekimleri
 2. 2
  Konferans Çekimleri
 3. 3
  Video Prodüksiyon Hizmetleri
 4. 4
  Fotoğraf Çekimi
 5. 5
  Sempozyum ve Konser Çekimleri
 6. 6
  Seslendirme Hizmetleri
 7. 7
  Klip Çekimi
Profesyonel Ekip Çalışması

Neden ? Başkent Video Kamera Çekimi

Başkent Kamera Çekimi deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.Başkent Kamera Çekimi; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.

info@baskentkameracekimi.com

0312 911 25 45

Ankara Atatürk Bulvarı Şanlı İş Hanı Kızılay

Ankara – Tanıtım Filmi – Klip – Fotoğraf – Video – Kamera – Çekimi