gelin-damat-trasparan-fotograf

VİZYON

  • Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi,
  • Dünyada parmakla gösterilen hizmet anlayışı,
  • Kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli,

MİSYON

Dürüstlük ve Adil Davranma, Müşteri Memnuniyeti,Bireye Saygı,Yenilikçilik,Takım Çalışması,Liderlik,Verimlilik,Gizlilik

UZMAN TEKNOLOJİ PROFESYONEL HİZMET

Mutlu Anlarınızı Kayıt Altına Alın

Düğünlerinizi Tekrar Yaşamak İçin…

Hayatınızın en önemli günleri arasında olan düğününüzü hatırlamak için fotoğraf ya da videolara ihtiyaç duyarsınız. Özellikle sizin için oldukça yoğun bir temponun olduğunu söylesek yanlış olmaz. Heyecandan birçok detayı kaçırmış bile olabilirsiniz! İşte düğününüzden sonra bu anları izleyebilmek ve kusursuz organizasyonunuzu sonsuza kadar kaydetmek için Başkent Video  gecenin başından sonuna kadar yanınızda olacak! Bugünü yıllar sonra bile ilk günkü gibi hatırlamak için doğru tercih Başkent Video Kamera Çekimi Hizmetleri olacaktır.

2006 yılından 2020 yılına kadar profesyonel çalışma yürüten başkent ekibimiz bir çok kurumsal iş çalışmasına imza attı. Başkent video kendisini sürekli geliştiren ve teknolojik çevre hayatına en çok uyum sağlayan bir firma olmayı hedefleyerek gerek hayatımızın önemli anlarını gerekse kurumsal iş hayatımızın vazgeçilmez bir ailesi olmayı başarmıştır

 

Nişan Kamera Çekimi  ;

Düğünler hepimizin bildiği gibi mutlu anların sevdiklerimizle paylaşıldığı özel günlerden bir tanesidir. Davetiye gönderdiğimiz yakınlarımızla birlikte eğlenceli anlar yaşanmakta ve dakikalar bir ömür geçse de unutulmamaktadır. Özellikle ülkemizde, nerede olunursa olunsun düğünlerin yeri hep farklı olmuştur. Bu kadar önemli yere sahip olan düğünlerin her bir anı akıllarda canlı tutulmak için düğün kamera çekimi yapılmaktadır. Bu çekimler, kameraman aracılığıyla düğünün en başından sonuna kadar dakikası dakikasına görüntülerin kaydedilmesiyle mümkün olmaktadır. Bu anların ne kadar önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda düğün kamera çekiminin aslında ne kadar gerekli bir iş olduğunun anlaşılması daha kolay olacaktır. Bu gereklilik aynı zamanda uzmanlığı ve profesyonelliği beraberinde getirmektedir.

 

 

Düğün, Nişan, Söz ve Kına Gecesi gibi özel günlerinizde; Neden Başkent Video Kamera Çekmini Tercih Etmelisiniz?

Evlenme kararı alındığından itibaren hayal edilen o büyük günün içinde bulundurduğu heyecan, mutluluk ve günün sihrini sadece kameralar ve fotoğraf makinelerine sığdırmak yerine değerli dakikaların büyüsünü ortaya çıkararak gerçek bir hikaye oluşturuyoruz. Başkent Video Kamera Çekimi ekibi olarak, sizinle dostça ilişkiler kurup, düğün hikayesini oluşturmanın sadece yapılan bir iş olmaktan çıkartıyoruz. Hatta arkadaşlarınızı, kuzenlerinizi, akrabalarınızı ve aile büyüklerinizi de bu sürece dahil edip ortaya tebessümle bakacağınız hatıralar yaratıyoruz.

Bizce, kusursuz bir düğün hikayesi karakter odaklı olmalı. Tabii teknik alt yapının kusursuzluğu da belirleyici bir etken.

Bu nedenle renk, ışıklandırma, müzik ve kompozisyon üzerine yoğunlaşıp en güzel ve en etkili düğün hikayelerini sunuyoruz.

Değerli çiftlerimizin birbirine olan büyük aşklarını, heyecanlarını ve mutluluklarını kamera ve fotoğraf makinelerinde hapsetmeden yansıtıyoruz hatıralara. Bu sayede oluşturduğumuz düğün hikayesini yılla sonra izleseniz de o duyguları; o günün coşku ve mutluluğunu tekrardan yaşıyorsunuz.

Ankara – Düğün – Nişan – Söz – Kına Gecesi – Fotoğraf – Video – Kamera – Çekimi