İNŞAAT TANITIM FİLMİ VİDEO KAMERA ÇEKİMİ FOTOĞRAF

İnşaat tanıtım filmi firmaların tek bir projesine yönelik yapılabileceği gibi firmanın kuruluşundan bu güne gerçekleştirdiği projeleri firmanın tarihini anlatan genel bir inşaat firması tanıtım filmi olarak da yapılabilir. Kurumsallaşmış ve markalaşmış firmalar inşaat tanıtım filmlerinde gelecekteki plan ve gerçekleştirecekleri projeler üzerinden yaparlar. Projelerin bitmiş hali, sosyal yaşam alanları ve lokasyon bilgileri hakkında detaylı bilgi verirler.

İnşaat Tanıtım Filminde Neler Olmalı?

  • Gerçekleştirilen projenin detayları hakkında bilgi verilmeli,
  • Daire ve bina özellikleri detaylandırılmalı,
  • Projenin bitmiş hali havadan ve yerden yapılan çekimlerle genel olarak verilmeli,
  • Sosyal yaşam alanları, yeşil alanlar ve lokasyon bilgileri bulunmalı,
  • Hedef kitleye bu gayrimenkul’ün ne gibi avantajlar sağlayacağı anlatılmalı,
  • Proje görsel olarak mükemmel şekilde yansıtılmalı
  • Fiyatlar ve ödeme koşulları hakkında müşteri bilgilendirilmeli.

Proje Lokasyon Ve Sosyal Yaşam

Günümüzde insanlar ulaşımı kolay, sosyal yaşamların olumlu yönde etkileyecek ve yeşil alanları olan projelere ilgi göstermektedirler. İnsanlar yaşadıkları alanlardan uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri, yeşil alanları ve çocuk oyun parklarının bulunduğu projeleri tercih etmektedirler. Bu neden ile lokasyon, sosyal alan ve yeşil alan bilgileri tanıtım filmi için önem teşkil etmektedir. Bu projelerin insanlara ne tür avantajlar sağladığını anlatmak bu nedenle çok önemlidir. İnşaat tanıtım filmlerinde bu bilgilere detaylı ve ilgi çekiçi şekilde bahsedilmesi gerekmektedir.

İnşaat Tanıtım Filmi Nasıl Fiyatlandırılır?

İnşaat tanıtım filmi fiyatlandırılması projenin büyüklüğü, özgünlüğü, kullanılacak ekip ekipman ve çekil süresi ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Kullanılacak ekipmanın kalitesi filmin kalitesini etkilemektedir. Bu nedenle yüksek bütçeli filmler daha etkili ve kaliteli olmaktadır. Profesyonel prodüksiyon firmalarından bütçe ve fiyatlandırma konusunda destek alınmasında fayda vardır.

PROFESYONEL – İNŞAAT TANITIM FİLMİ – VİDEO KAMERA ÇEKİMİ – FOTOĞRAF ÇEKİMİ – KLİP ÇEKİMİ – HİZMETLERİ