FUAR TANITIM FİLMİ VİDEO KAMERA ÇEKİMİ FOTOĞRAF

Fuarlar sektörlerin ve sektördeki firmaların bir araya gelerek ürün ve hizmetlerini müşterilerine ve birbirlerine tanıttıkları ve sektörel bazda önem arz eden organizasyonlardır. Fuar tanıtım filmleri bu organizasyonları, fuarın içeriğini, fuara katılan firmaları, fuar alanını ve organizasyonun yapıldığı şehri tanıtmak amacı ile yapılmaktadır.

Fuar Tanıtım Filminin Amacı Nedir?

Fuarlar gibi fuar tanıtım filmleri de bir amaç için yapılmaktadır. Fuar tanıtım filmi yapılmasının amacı şunlardır.

Fuar da toplanan sektörün ürün ve hizmetlerini göz önüne çıkarmaktadır.

Fuarın yapıldığı çevre ve yaşam alanları hakkında gelecek ziyaretçilere bilgi verilmektedir.

Yurt dışından ya da farklı şehirlerden gelecek kişilere bilgilendirme sağlar

Diğer sektörlerden farkınızı ortaya koyar.

Sektörünüzün farklı kılan özelliklerinizi vurgular

Şehir genelinden fuar alanına

Fuar tanıtım filmleri diğer tanıtım filmi projelerinden daha farklı olarak hazırlanır. Şehrin genel görünümü, önemli yerleri bir süre tanıtıldıktan sonra fuar alanı genel olarak gösterilir. Bu tür filmler de flycam çekimleri sıklıkla kullanılarak şehrin ve fuarın yapıldığı alanın kuş bakışı tanıtımı yapılır. Fuara katılan firmaların yetkilileri ile ürün ve hizmetleri hakkında röportajlar yapılması en sık kullanılan ve bilgilendirici yöntemdir. Bunun dışında fuar hakkındaki bilgiler dış sesle anlatılır. Eğer fuar yurt dışına da hitap ediyorsa bu anlatımlar farklı dillerde de yapılır. Sektör ve sektörün yaşadığı gelişmeler, yenilikler göz önüne serilir. Fuar içerisinde detaylı çekimler ve animasyonlar ile görsellik katılır.

Fuar Tanıtım Filmi Bütçelendirilmesi.

Fuar tanıtım filmi fiyatları fuar yönetiminin ayırdığı bütçe baz alınarak fiyatlandırılır. Filmin kalitesi ayrılan bütçe ile doğru orantılıdır. Bütçe ne kadar yüksek olursa filmde o kadar kaliteli olacaktır. Kullanılan ekipman, ekip sayısı, dublaj, ve flycam çekimleri bütçeyi etkileyen unsurlardır. Bu nedenle profesyonel bir ekipten bilgi ve fiyat almak ve bütçeyi bu bilgiler doğrultusunda hazırlamak daha doğru bir yöntemdir.

PROFESYONEL – FUAR TANITIM FİLMİ – VİDEO KAMERA ÇEKİMİ – FOTOĞRAF ÇEKİMİ – KLİP ÇEKİMİ – HİZMETLERİ