[vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_borders=”” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]

Kamera ve Fotoğraf Çekimi Fiyatlarınız Nelerdir? 

  • Kamera ve Fotoğraf fiyatlarımız hazırladığımız albüm, çekim yapılacak bölge ve ekstra ne istediğinize bağlı olarak değişmektedir.

Kamera veya Fotoğraf Çekimi ekibiniz kaç kişiden oluşuyor?

  • Düğün çekiminin içeriğine bağlı. En basit iki üç saatlik çekimlere en az 1 – 2 kişiyle, video, jimmy jib ve bunun gibi büyük prodüksiyonlu çekimlere ise 8-10 kişiye kadar değişiyor. Kişi sayısı hangi çekimi ne tekniklerle yapacağımızla ilgilidir. Çekim belirlendikten sonra buna göre karar veriyoruz.

Bir albümde kaç fotoğraf olur?

  • Biz yapıştırmalı sıradan düğün albümleri yapmıyoruz. Bizdeki tüm albümler özel tasarımlı panoramik albümlerdir. Albümdeki fotoğraf sayısı tamamen tasarım ile ilgilidir. 20 sayfalık bir albüm 30 fotoğraf ta alır 90 fotoğrafta. Fotoğraflara göre özenli bir çalışma yapıldığında ortalama her albüm 35 ile 60 arasında fotoğraf alır. Albüm sayfa sayısı iki katına kadar artırıla bilmektedir.

Fotoğrafları teslim alabiliyormuyuz?

  • Tüm fotoğraflarınızı işlenmiş bir şekilde büyük ebat olarak dvd veya blueray bir disk ile teslim alabilirsiniz. Bunları size vermeyip daha sonradan satmayla alakalı bir düşüncemiz hiç olmadı, olmayacakta. Sonuçta en başta hakkını vererek siz o çekimi satın alıyorsunuz diye düşünüyoruz.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_borders=”” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column width=”1/3″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_borders=”” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][blog_carousel list_layout=”1/4″ max_item=”15″ excerpt_length=”0″ nav=”true” dots=”true” autoplay=”true” timeout=”1000″ list_orderby=”rand” list_order=”DESC” categories=”” show_date=”false” show_author=”false” show_categories=”false” show_comment_numbers=”false” featured_image_resize=”true” featured_image_max_width=”200″ featured_image_max_height=”200″ featured_image_crop=”true”][/vc_column][/vc_row]