FABRİKA TANITIM FİLMİ VİDEO KAMERA ÇEKİMİ FOTOĞRAF

Fabrika tanıtım filmi işletmenizin üretim alanını, üretim kapasitenizi, istihdamınızı, tarihçenizi anlatarak tüketiciye sizin hakkınızda detaylı bilgi vermek amacı ile yapılan bir kısa tanıtım filmidir. Yazılı ve sözlü anlatıma nazaran kat kat etkili olan görsel bir anlatımdır. Yapılan üretimin ve üretim bantlarının görsel olarak sunulması müşterinin üretimi direkt olarak görmesi müşteri üzerinde olumlu etki bırakmaktadır. Bu nedenle fabrika tanıtım filmlerinin önemi artmaktadır. Bu tanıtım filmleri fuarlarda, seminer ve toplantılarda ve internet ortamında paylaşılarak dünyanın her bölgesindeki müşterilerinize kendinizi doğru şekilde tanıtma imkanı sağlar.

Fabrika Tanıtım Filminde Neler Olmalıdır?

Fabrika tanıtım filmleri belli öğeleri vurgulayarak işletmenin müşteriye tanıtılmasını amaçlar. Bu öğeler,

Fabrikanın tarihçesi,

Üretim bantları ve alanları,

Üretim ve personel hakkında sayısal bilgi

Fabrikanın alanı,

Var ise arge bölümü,

Üretilen ürünler hakkında sayısal olarak bilgilendirme,

Varsa ithalat ve ihracat hakkında sayısal bilgi,

Sevkiyat alanları ve sevkiyat, yükleme görüntüleri,

Bu öğeler kullanılarak fabrika tanıtım filmi hazırlanmalıdır.

Müzik Ve Anlatım

Fabrika tanıtım filmlerinde müzik ve seslendirme önem teşkil etmektedir. Yalnızca müzik kullanılarak film hazırlamak mümkün olduğu gibi müzik ile birlikte bir dış ses ile bilgilendirme yapılabilir. Sesli bilgilendirme sadece müziğin olduğu tanıtım filmlerinden daha etkilidir. Firma ve ürünler hakkında bilgi vermek müşteriye daha fazla etki etmekte ve müşterinin firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Buda müşterinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini olumlu yönde etkilemektedir.

Fabrika Tanıtım Filmi Bütçelendirilmesi.

Fabrika tanıtım filmi bütçelendirilmesini fabrika ve üretim alanının büyüklüğü, kullanılacak ekip ve ekipman, istenen müzik ve seslendirme, direkt olarak etkilemektedir. Bütçelendirme yapılırken bu işi yapan prodüksiyon şirketlerinden bilgi ve fiyat almak gerekmektedir. İstenen özellikler göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

PROFESYONEL – FABRİKA TANITIM FİLMİ – VİDEO KAMERA ÇEKİMİ – FOTOĞRAF ÇEKİMİ – KLİP ÇEKİMİ – HİZMETLERİ