Biz Kimiz

Başkent Video 10. Yılında.

2006 yılından 2020 yılına kadar profesyonel çalışma yürüten başkent ekibimiz bir çok kurumsal iş çalışmasına imza attı. Başkent video kendisini sürekli geliştiren ve teknolojik çevre hayatına en çok uyum sağlayan bir firma olmayı hedefleyerek gerek hayatımızın önemli anlarını gerekse kurumsal iş hayatımızın vazgeçilmez bir ailesi olmayı başarmıştır.[/

Kurumsal Hizmet Sunduğu Çalışmalar

Başkent Kamera Çekimi firmamızın kurumsal çalışmalar  yaptığı iş politikaları aşağıda belirtilmiştir.

Canlı Web Yayınları

LigTv, TbfTV ve NTVSpor kanallarına canlı olarak 4 kamera sistemli profesyonel maç yayınları ile 4.yıldır çalışmalar yürütmekte olup teknolojide en iyi sistemleri kullanmaktadır.

Kurumsal Firma Çalışmaları

Başkent Video ekibimizin birçok referans ve kurumlar ile profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Referanslarımız için referanslar menümüzü takip edebilirsiniz.

Video Prodüksiyon

Kurumsal iş hayatımızda video çalışmalarında her zaman yeni teknoloji ve montajlama stratejik iş yapısını kullanmıştır. Birçok yeni evlenen çiflerimizin düğün klip çalışmalarında profesyonel çalışmalar yürütmüştür.

Fotoğraf Çekimi

Bir çok kamu kurum ve kuruluşların tanıtım ve fotoğraflandırma çalışmalarını yürüten bir firma olarak her her zaman teknolojiyle uyum sağlamaktadır. En yeni teknolojiler ve uzman kadromuzun profesyonelliği ile bir eser ortaya çıkartmaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYON 

  • Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi,
  • Dünyada parmakla gösterilen hizmet anlayışı,
  • Kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli,

MİSYON

  • Dürüstlük ve Adil Davranma
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Bireye Saygı
  • Yenilikçilik
  • Takım Çalışması
  • Liderlik
  • Verimlilik
  • Gizlilik
Profesyonel Çalışma İstatistiğimiz

Çalışma İstatistiği

548Canlı Lig Maç Yayını
1648Video Produksiyon
89Animasyon
640Tanıtım Film Çalışması

Firmamızın Tarihçesi

Ekim2020

Türkiye’de Tanıtım Video çalışmasında kalite ve profesyonelliğin birleştiği nokta Başkent Video olmuştur. Birçok firmanın tanıtım ve reklam film çalışmasında yer alan Başkent Video Kamera Hizmetleri firmamız hakkında ayrıntılı bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz. 

Ocak2016

Türkiyenin 1 numaralı video çalışmalarını yürüten bir firma olduk. Türkiyenin en iyi web yayıncılığı ve fotoğrafcılığı ödülünü başkent ekibimiz aldı.

Eylül2013

İlk Web yayıncılığı hayatına başlayan Başkent Video TBF ve LİGTV ortak yayınları ile 4 kamera sistemi kullanarak canlı yayın çalışmalarına başlamıştır.

Temmuz2011

Bir çok kurumun önemli projelerini geliştirmiş ve büyük çaplı çalışmalar gerçekleştirmeye başlamıştır. Başkent Video bu yılda vakıflar bankasının konser çalışmalarında da yer almıştır.

Haziran2008

Başkent Video düğün çalışmalarından hız kazanmış tek kameralık sistemi çift kameraya yükseltmiş ve güvenilir politikası sayesinde artık bir adım daha öne geçmeyi başarmıştır.

Mart2006

Başkent Video 2006 yılında Açıldı. İlk çalışma hayatına yarı profesyonel kasetli kamera sistemleri ile başladı.

Çözüm Sunduğumuz Sektör Yorumları

Ankara – Tanıtım Filmi – Klip – Fotoğraf – Video – Kamera – Çekimi