[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]

Reklam Sektörünün En Büyük İsimleri Bankalar

Bankalar reklam için en büyük yatırımı yapan sektörler arasındadır. Çok geniş bir kitleye hitap eden bankalar yaptıkları kampanyaları duyurmak amacı ile çok farklı ve yaratıcı reklam filmlerine imza atmaktadır. Geniş bir hizmet ağına sahip olmaları nedeni ile her hizmete ve kampanyaya farklı bir reklam filmi hazırlatır ve müşteriye ulaşmaya çalışırlar. Banka reklam filmleri her zaman ilgi çeker ve takip edilirler. Bankaların yaptıkları kampanyaları reklam filmlerinden takip etmek mümkündür.

Bankaların vermiş olduğu krediler, kredi kartı kampanyaları, havale, eft, interaktif bankacılık, döviz işlemleri gibi hizmetleri ve sosyal sorumluluk projelerini reklam filmlerini izleyerek takip edebilir ve haberdar olabilirsiniz.

Banka Reklam Filmlerinde Animasyon.

Birçok banka reklam filminde animasyon teknolojisini kullanmakta ve bu reklamlar oldukça ilgi çekmektedir. Yapı kredinin vadaa reklamları, garanti bankasının hayvanları kullandığı reklamlar bu tekniğin en ilgi çeken örnekleridir. Banka reklamlarında animasyonun yanı sıra müzik de önem arz etmektedir. Seçilen müzik bankanın hizmetlerini ve marka olarak hatırlanmasını sağlamalıdır.

İyi bir banka reklam filmi

Marka kimliğini arttıracak unsurlar barındırmalı.

Bankanın kurumsal kimliğinde yer alan renklere yer verilmeli.

Bankanın sloganı uzun süre değiştirilmeyerek müşterinin hafızasına kazınmalı.

Reklam filminin çekileceği mekanlar özen ile seçilmeli.

Tercih edilen animasyonlar bankanın kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde hazırlanmalı.

Animasyon filmlerinde kullanılacak müzikler eğlenceli ve reklamı hareketlendirilecek müzikler olmalı.

Yapılan kampanyayı ya da verilen hizmeti 30 saniye gibi kısa bir sürede müşteriye net olarak anlatmalı.

Verilen hizmetin hangi kitleyi hedeflediği net olarak anlatılmalı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]

Ankara – Düğün – Klip – Fotoğraf – Video – Kamera – Çekimi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]