Rüyada Kına Yakmak

ruyada_kina_yakmak

Rüyada kına yakmak, rüya sahibinin ailesinde saadet içinde yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzü hem eşinden, hem eşinin ailesinden hem de çocuklarından yana gülecektir. Rüya sahibi gerek eşi gerekse eşinin ailesinden büyük bir ilgi, alaka ve sevgi görecek bu nedenle de kendisini kıskanan pek çok kişi olacaktır. Rüyada motifli kınalar yakılması, rüya sahibinin çok yetenekli bir kişi olacağı ve güzel sanatların kollarından biriyle ilgileneceği ya da bu alanda bir mesleği olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Kına Yakıldığını Görmek

Rüyada kına yakıldığını görmek, rüya sahibinin mutlu haberler alması ve ticaret hayatında başarılarının artması ile kazancında da artış olması ve hayal edemeyeceği kadar büyük bir kazanç elde etmesi ile tabir edilir.

 

Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel ve kendisi için hayırlı olaylar olarak değerlendirilir. Büyük mutluluk olarak ifade edilir.

 

Rüyada Erkeğe Kına Yakmak

Rüya sahibinin yapacağı işte büyük başarılar elde edeceği dolayısıyla ileride adı herkesçe bilinen bir kişi olacağı şeklinde tabir edilir. Fakat bazı rüya tabirleri bunun tam tersini söyler yani rüya sahibinin ayıplanacağı bir iş yapması olarak değerlendirirler.

 

Rüyada Ele Kına Yakmak

Rüyasında eline kına yaktığını gören kişi lüksüne ve güzelliğine düşkündür, gösterişli olup tüm gözlerin kendi üzerinde olmasından büyük gurur duyar ve kibirlenir.

 

Rüyada Ayaklarına Kına Yakmak

Büyük bir mal varlığının ve servetin üzerine konmak anlamına gelir. Rüya sahibine bir miras kalabilir ya da ortak bir maldan kendi payına büyük bir hisse düşebilir.

 

Rüyada Birine Kına Yakmak

Hayır yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayır için bir iş yapmasına ve bunu zekât saymasına yorulur. Rüya sahibi kına yaktığı kişiye yardım edecektir diye tabir edilir.

 

Not: Bilgiler rüya tabirleri İnternet sitesinden alınmıştır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − four =