Profesyonel Tanıtım Filmi Çekimi

kurumsal-tanitim-filmi-

Biz Stüdyo Başkent Video olarak, profesyonel tanıtım hizmetlerini sizin için en uygun fiyata sunuyoruz ve bütçenize göre şekillendiriyoruz. Siz öncelikle firmanız için çekilecek tanıtım filmi ile vermek istediğiniz mesajları belirleyin.

 

Firma Tanıtım Filmi Çekimleri, reklam filmlerinin bir alt dalı olarak da adlandırabilen tanıtım filmleri, firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkaran ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan aktif, bilgilendiren, ilgi uyandıran, amacına hizmet eden video görüntüler içerir. Firma tanıtım filminiz Stüdyo Başkent Video ile, basit bir video görüntüsü değil, anlaşma kazandıracak niteliklerde hazırlanmaktadır.

 

Firma tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebileceğiniz her ortam için uygun hazırlanmaktadır. Bu ortamlar; fuarlar, semineler, satış buluşmaları, prezentasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, toplantılar, sosyal medya ve  firmanızın web sitesi gibi yerlerde olabilir.

 

Birçok fiyat aralığında firmanız için tanıtım filmi sahibi olabilirsiniz. Biz sizin belirlediğiniz bütçeye paralel prodüksiyon çalışması hazırlıyoruz. Birçok firma, firma tanıtım filmlerinin çok pahalı olduğuna inanıp daha görüşme yapmadan vazgeçiyor. Biz Başkent Video olarak, profesyonel tanıtım hizmetlerini sizin için en uygun fiyata sunuyoruz ve bütçenize göre şekillendiriyoruz.

 

Siz öncelikle firmanız için çekilecek tanıtım filmi ile vermek istediğiniz mesajları belirleyin.

 

Ön plana çıkarmak istediğiniz özellik neler ise listeleyin. Bu aşamadan sonra senaryo yazımından, kamera çekimine, dijital kurgu ve seslendirmeye kadar tüm hizmetleri Stüdyo Başkent Video size sağlıyor.

 

Tanıtım filmi çekimi başlamadan önce sizinle birlikte film metnini ve senaryosunu oluşturacağız. Burada firmanız ile ilgili vermek istediğiniz bilgiler bulunacak. Sonra firmanızın video çekimi yapılacak. Her türlü çekim için ekipmanımız hazır. Etkili görüntüler yakalamak için görüntü destek sistemleri ve gerekli ışık sistemi desteğiyle profesyonel filmler ortaya koymak için var gücümüzle çalışacağız.

 

Tüm bu aşamalardan sonra tanıtım filmi çekimi tamamlanacak. Çekilen görüntüler yine Stüdyo Başkent Video’ da dijital kurgu ünitesinde montajlanacak. Burada gerekiyorsa 3D efektler, grafikler logonuz filme eklenecek ve istediğiniz dillerde seslendirmeler yapılacaktır.
Artık firmanızın tanıtım filmi çekimi hazır. İstediğiniz formatta (DVD, Video kasette) filminizi teslim alabileceğiniz firma tanıtım filmi çekimleriniz olağanüstü teslim hızı, mükemmel çözünürlük ve hedef kitleye ulaşması yönüyle firmanızı adım adım öne çıkarırken, benzer firma tanıtım filmi çekimi hizmeti sunan birimlerden de ayrılır.

 

Tüm profesyonel çekimleriniz, firma tanıtım filmleriniz, dış mekan çekimlerimiz, hava çekimleri, prodüksiyon hizmetleri Stüdyo Başkent Video güvencesinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 18 =