Başkent Ankara – Medya – Kamera – Fotoğraf Çekim Hizmetleri

HDR-Camera-

düğün fotoğraf

Başkent Prodüksiyon ; Hizmetleri alanında belgesel, tanıtım filmi, reklam filmi, lansman çekimleri ve konferans yayınları gibi birçok kalemde uzman kadrosu ile her daim hazır bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Büyük Projelerde, dizi ve sinema gibi uzun soluklu işlerde prodüksiyon, reji, koordinasyon, görüntü yönetmenliği gibi ana başlıklara hakimdir. Sektörde bu tecrübeleri edinmiş olan Başkent Video Prodüksiyon büyük ve güçlü bir kadroya sahiptir. Bu gücünü, sabrından, öğrenmeye açık bakış açısı ile disiplinli ve örnek ekip arkadaşları ile sağlamaktadır.

Tanıtım filmlerinde, doğru hedef kitlelere ulaşan ve infografik analizleri ile müşterilerini her zaman sektörde birinci sıralara taşır.

Başkent Kamera Çekimi bünyesinde yönetmen, yapımcı, senarist (metin yazarı), ışıkçı, Jimmy jib, multikopter operatörü ve irtibatta olduğu çözüm ortakları ile prodüksiyon alanında tüm çözümleri müşterilerine sunuyor.

Brief Karşılıklı yapılacak toplantı ile hazırlanacak videoyla ilgili stratejik hedefleriniz belirlenir. Doğru brief başarılı projeleri beraberinde getirir.

Hedef Kitle Analizi Videonun etki alanında kalan paydaş grubunuzla ilgili kitle analizi raporlanır.

Senaryo Vermek istediğiniz mesajları kapsayan senaryo önerilerimiz onayınıza sunulur.

Prodüksiyon Belirlenen tarihlerde profesyonel yapım ekibimiz çekimleri gerçekleştirir.

Profesyonel Seslendirme Portföyümüzde bulunan profesyonel dublaj sanatçılarımız tarafından istenilen tüm dillerde seslendirmeler gerçekleştirilir.

Streaming Video projeniz talep ettiğiniz tüm mecralar için en uygun format ve kalitede tarafınıza teslim edilir

İletişim Tel : 0312 911 25 45 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 10 =