Drone İle Havadan Kamera Çekimi – Canlı Yayın

BASKENT KAMERA ÇEKİMİ

Drone ile profesyonel hava yayıncılık çalışmalarına 2014 yılında başladık.Bizim hakkımızda ayrıntılı bilgi için iletişim menüsünden tarafımıza ulaşınız.

Özel Projeler

Yeni ürün tanıtımı, baraj projesinin kademeli belirli aralıklarla çekimi, havadan ürün dağıtımı gibi bir çok konuda özel projeler tasarlıyor ve sunuruyoruz.

Kaliteli Ekipmanlar

Yaptığımız işin ciddiyetini ve verimliliğin maksimum düzeyde olması gerektiğinin bilinciyle en son teknolojiyi ve en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Her zaman yedekli sistemler ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Havadan Video Çekimi

Başkent ekibi müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. İhtiyaç duyulan hizmet detaylı bir şekilde projelendirilerek, maliyet analizleri ile birlikte müşterilere sunulmaktadır.

Ekibimiz

Havadan çekim çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik ekibimizin tanıtımı.

%100 Müşteri Memnuniyetini hedefliyoruz.

Havadan Çekim Çalışmalarımız Hızla Devam Ediyor

Havadan çekim konusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çok kısa sürede bir çok projede yer almanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz.Bu süreçte gerçekleştirdiğimiz inşaat projesi çekimleri, Bursa, İstanbul ve Ankara’daki kır düğünleri, İnşaat projesi öncesi keşif çekimleri, belirli periyotlarla çekimlerine devam ettiğimiz inşaat projeleri, Belediyeler, haber siteleri, ajanslar ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Yenilenen ekipmanlarımızla havadan çekim çalışmalarında daha farklı, daha yaratıcı projelere imza atmayı hedefliyoruz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Havadan çekim gereken çalışmalarda uzaktan kumandalı genel adıyla drone veya multikopter, teknik olarak 4 pervaneli olanlar için quadcopter adı verilen altında veya önünde gimbal (sarsıntı önleyici) yardımıyla kamera bulunan, yüksek çözünürlükte çekim yapabilen cihazlara verilen genel terimdir. Flycam tabiri daha çok film sektöründe kullanılmaktadır. Daha yaygın ismiyle şu anda drone tercih ediliyor. Bizler multikopter tabirini tercih ediyoruz. Havadan video çekiminde bitrate değerleri yüksek ekipmanla akıcı görüntüler, reklam filmi, dizi, sinema için yeterli kalitede görüntüler kaydedebiliyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Klasik yöntemlerden uzak, farklı bir tanıtım filmi için bizimle çalışmak en doğru seçenek olacaktır. Tanıtım filminiz için mutlaka havadan çekimi uygun şartlarda dahil ediyoruz. Klasik iç mekan çekimlerinin aksine sıkıcı olmayan hareketli görüntüler kaydediyoruz. İşinizi en doğru anlatan, kurumsal imajınızı yansıtan tanıtım filmlerini en hızlı şekilde ve en mükemmel sonuçla ®

Drone Kamera Çekimi

DRONE İLE HAVADAN PROFESYONEL CANLI YAYIN KAMERA ÇEKİMİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 7 =