Havaya Atınca Çalışan Akıllı Dronelar Türkiyede Sadece Başkent Videoda

havaya-atinca-calisan-ve-sizi-takip-etmeye-baslayan-drone-lily-camera-705x290

Son dönemlerde son derece popülerliğini üst seviyelerden indirmeyen dronlar yaşantımızda hem iş hemde sosyal aktiviteler arasında yer almıştır. Artık akıllı teknoloji ile karşımıza çıkan akıllı droneları türkiyede ilk defa başkent kamera çekimi firmamız kullanmaya başlamıştır.

Lily Camera adını taşıyan bu drone’nu bir tuş ile aktif ederek havaya attığınız anda motorları çalışmaya başlıyor ve yükseliyor. Daha sonra kolunuza saat gibi takacağınız takip cihazını takip ederek o cihazın bulunduğu yönde 1080p’de 60fps, 720p’de 120fps kayıt işlemine başlayan drone özellikle sportif faaliyetler ile uğraşanların ilgisini çekeceğe benziyor.

Verdiğiniz komutlara göre arkanızdan, yanınızdan takip edebilen Lily Camera, isterseniz önünüze geçerek de görüntü kaydedebiliyor. Bunun yanı sıra loop denilen, sizin etrafınızda daire çızerek de filmlerde gördüğümiz çekim hissini kullanmanızı sağlayan bu drone’da fotoğraf çekme özelliği de bulunuyor.

lily_water_throw_2_0
12MP çözünürlüğünde fotoğraf çekimi yapabilen Lily Camera ile oldukça güzel fotoğraflar da çekebilmeniz mümkün hale geliyor. Özellikle extreme sporlarda kullanılması gayet zevkli olacağını hissettiren Lily Camera bunu tanıtım videosuna da yansıtmış.

Su geçirmez özelliği de bulunan droneda suya attığınızda dahi pervanelerini çalıştırarak yükselmeyi başarıyor. Son olarak 20 dakika boyunca uçabilen, 2 saatlik süren bataryaya sahip olan Lily Camera40km‘ye kadar da hızlanabilirken 15m‘ye kadar da yükselme özelliğine sahip. 30m’ye kadar da uzaktan takip edebilen bu droneda 4GB hafızası ve Micro SD kart desteği sayesinde çektiğiniz videoyu anında kaydediyor.

499 Dolar ön satış fiyatı olan Lily Camera, satışa çıktıktan sonra 999 Dolar fiyata sahip olacak. Yani şu anda %50 indirime sahip.

30 Dolar da kargo ücreti ile beraber 529 Dolar‘a satın alabileceğiniz bu drone’a bu bağlantı üzerinden sipariş verebilirsiniz.

havaya-atinca-calisan-ve-sizi-takip-etmeye-baslayan-drone-lily-camera-705x290

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 2 =